Mexická Grand Prix hostí Hardwell

Anonim

Motorsport a hudba sa stretli na mexickej Grand Prix, keď holandský DJ Hardwell odohral živú súpravu pre 50 000 fanúšikov F1.

Cez víkend Mexických dní mŕtvych - Día de Muertos - a spolu s Lewisom Hamiltonom, ktorý vyhlásil Majstrovstvá sveta, si fanúšikovia a vodiči užili vôbec prvý DJ v histórii F1, ktorý bol naživo z víťazovho pódia.

Image

V deň, keď si Hamilton nárokoval svoj štvrtý svetový titul, a so straníckou atmosférou vo vzduchu, Hardwell (dvojnásobný DJ World Number One) sa potom dostal do centra pozornosti a vystúpil do zabaleného výbehu a stánkov.

Hardwell povedal: „Mal som to šťastie, že som vystúpil na niektorých najlepších svetových kluboch a na najväčších festivaloch, a táto skúsenosť je tá, ktorá stojí priamo tam s najlepšími. Energia davu, jazdci na pódiu a stretnutie mesta na oslavu F1 skutočne ukázali silu kampane Heineken More Than a Race. “

Image

Holandský DJ Hardwell (R) a Max Verstappen od Red Bull na Mexickej Grand Prix 2017 | © EdelmanUK

Samotné preteky skončili na deviatom mieste, ale stačilo na to, aby sa z neho stal popredný britský pretekár v histórii, čím prekonal tri tituly, ktoré vyhral sir Jackie Stewart. Teraz sa pripojil k rivalovi Sebastianovi Vettelovi a Francúzovi Alainovi Prostovi na štyroch svetových tituloch, pred ním boli iba Michael Schumacher (na siedmich tituloch) a Juan Manuel Fangio (päť).

Závod vyhral Max Verstappen od Red Bull, na druhom mieste bol Hamiltonov tím Mercedes Valtteri Bottas a tretí Kimi Raikkonen. Keď vodiči striekali a púšťali obvyklé šampanské, rozpätie stupňov víťaza odhalilo Hardwella, ktorý strávil celý deň miešaním s legendami F1, fanúšikmi a súčasnými vodičmi a rozšíril večierok do davu.